Psychoterapie

Oznámení

 

Call for papers: Psychoanalýza

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. V roce 2022 bychom rádi věnovali prostor psychoanalýze.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2021-05-12
 

Call for papers: Postmoderní, systemické a dialogické přístupy

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. V roce 2021 bychom rádi věnovali prostor postmoderním, systemickým a dialogickým přístupům v psychoterapii.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2021-03-17
 

RE: Kompas v moři (nejen) genderové rozmanitosti

 
Uveřejňujeme na našem webu text Jiřího Procházky Pohled feministického psychoterapeuta aneb kompas v moři (nejen genderové) rozmanitosti, který vznikl jako reakce na článek Trans lidi a ryby aneb v moři genderové rozmanitosti Adama Suchého ze druhého čísla Psychoterapie v roce 2020. Děkujeme autorovi za tento příspěvek do diskuse a přejeme Vám příjemné čtení!
Publikováno: 2020-12-07
 

Novinka: Tematické číslo - Gestalt psychoterapie

 
Milí čtenáři, právě vychází druhé číslo časopisu Psychoterapie v roce 2020, které je věnováno tématu Gestalt psychoterapie. Anglickou verzi článku Tomáše Andrášika (Gestalt Theatre - Integration of Applied Drama into Gestalt Therapy) zpřístpňujeme volně ke stažení na našem webu. Současně jsme článek Michala Černíka (Trauma na obou stranách dialogu) otevřeli ke čtení všem návštěvníkům.

Chcete-li se stát našimi předplatiteli a získat přístup k dalším článkům, podívejte se, jaké možnosti nabízíme na našem webu a nebo přejděte rovnou do Obchodního centra MU.
Publikováno: 2020-09-28
 

Novinka: První číslo Psychoterapie v roce 2020

 
Milí čtenáři, právě vychází první číslo časopisu Psychoterapie v roce 2020. Tak jako u každého nového čísla jsme se rozhodli otevřít jeden aktuální článek všem čtenářům. Vybrali jsme text od Barbary Ernest: Jak na psychoterapii online: praktický průvodce pro psychoterapeuty.

Pro přístup k dalším textům potřebujete předplatné. Chcete-li se stát našimi předplatiteli, podívejte se, jaké možnosti nabízíme na našem webu a nebo přejděte rovnou do Obchodního centra MU.
Publikováno: 2020-05-04
 

Novinka: Spuštění objednávek předplatného

 
Abychom zjednodušili objednávání časopisu a umožnili také platby kartou, využíváme od roku 2020 Obchodní centrum Masarykovy univerzity. Současně jsme nově zavedli možnost pořídit si pouze online předplatné, které nezahrnuje tištěný časopis. Podívejte se, jaké možnosti předplatného nabízíme. Můžete také přímo přejít na web Obchodního centra MU.
Publikováno: 2020-04-21
 
Více oznámení...