Psychoterapie

Oznámení

 

Novinka: How to Conduct and Write a Case Study

 
Spoluprací s Evropskou asociací Gestalt psychoterapie (EAGT) vznikl anglický překlad článku publikovaného v Psychoterapii 2019/1, který se věnuje plánování a vytváření případových studií v psychoterapeutické praxi. Tato anglická verze je volně přístupná na našem webu: How to Conduct and Write a Case Study in an Easy Way: Guidelines for Psychotherapists in Practice.
Publikováno: 2020-03-25
 

Novinka: Předplatné Psychoterapie 2020

 
Každý rok přibližně touto dobou všem předplatitelům časopisu Psychoterapie přicházela poštou papírová faktura, jejímž zaplacením si mohli objednat předplatné nového ročníku. Abychom objednávání zjednodušili a umožnili platby kartou, budeme od roku 2020 využívat Obchodní centrum MU. Jakmile bude objednávání spuštěno, upozorníme Vás na webu, Facebooku a e-mailem. Pokud chcete dostat upozornění e-mailem, vyplňte, prosíme, tento formulář.
Publikováno: 2020-02-04
 

Call for papers: Tematické číslo časopisu - Gestalt psychoterapie

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. Pro rok 2020 bychom rádi věnovali prostor Gestalt psychoterapii v různých kontextech.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2019-10-30
 

Novinka: Zařazení Psychoterapie do databáze SCOPUS

 
Máme pro čtenáře i přispěvatele časopisu Psychoterapie skvělou zprávu: Byla schválena naše žádost o zařazení do databáze SCOPUS!

Znamená to pro nás uznání, že časopis Psychoterapie splňuje kritéria kvality, která jsou pro zařazení do jedné ze dvou hlavních světových citačních databází odborných recenzovaných časopisů vyžadována. Nadále hodláme udržovat kvalitu publikovaných textů a těšíme se na další příspěvky od stávajících i nových přispěvatelů!

Publikováno: 2019-06-25
 

Diskuse: Zplnomocňování klientů v psychiatrické praxi

 
Primář Psychiatrického oddělení Psychiatrické nemocnice v Kroměříži MUDr. Petr Možný reagoval dopisem na článek "Centra duševního zdraví – zplnomocňování klientů v psychiatrické praxi", jímž do posledního čísla časopisu Psychoterapie přispěli Mgr. Martin Novák a Mgr. Lucia Ukropová.

Se svolením všech zúčastněných zveřejňujeme text dopisu a odpověď autorů původního článku.

Publikováno: 2019-03-04 Více...
 

Novinka: Spuštění online přístupu pro předplatitele

 
Milí příznivci časopisu Psychoterapie,

připravili jsme vše potřebné, abychom našim předplatitelům mohli kromě pravidelného zasílání tištěného časopisu zprovoznit také online přístup k posledním dvěma ročníkům.

Ceníme si Vaší přízně a věříme, že tento krok oceníte. Peníze, které získáváme na předplatném, jsou používány především na výrobu tištěné verze časopisu. Doufáme, že Vaše přízeň bude nadále umožňovat, aby na Vás modrá obálka Psychoterapie mohla čekat ve Vašich knihovnách.

Podívejte se na instrukce, jak si můžete online přístup aktivovat.

Publikováno: 2018-11-20
 
Více oznámení...