Psychoterapie

Oznámení

 

Dočasná nedostupnost archivu

 
Omlouváme se za dočasnou nedostupnost archivu časopisu, který bude zprovozněn v původní podobě co nejdříve. Výpadek je způsoben technickými potížemi, kvůli kterým jsme museli co nejdříve přejít na novou verzi webových stránek. Jakmile se nám podaří zprovoznit archiv, budete se moci těšit také na zpřístupnění online předplatného časopisu.
Publikováno: 2018-07-16
 

INZERCE

 
Publikováno: 2018-07-17
 

CALL FOR PAPERS: Tematické číslo časopisu - Případové studie

 

Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. Pro rok 2019 bychom rádi věnovali prostor provádění a publikování případových studií v psychoterapii.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!

Publikováno: 2018-06-14
 

Novinka: Spustili jsme nový web!

 
Spustili jsme nový web a redakční systém časopisu Psychoterapie. Pro autory i čtenáře to bude znamenat několik změn. Zatímco čtenáři budou mít brzy kromě tištěných čísel přístup také k online verzím časopisu a budou moci přehledně spravovat své předplatné, autoři budou mít k dispozici nový systém odesílání příspěvků do recenzního řízení. Pracujeme nyní na brzkém spuštění úplného archivu časopisu a postupně budeme zveřejňovat návody na použití nového webu pro čtenáře, autory i recenzenty.
Publikováno: 2018-06-01
 

Odborná akce: Psychoterapeutické Sympozium 2018

 
Centrum pro výzkum psychoterapie při Katedře psychologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity vás srdečně zve k setkání na tradičním psychoterapeutickém sympoziu pořádaném 25. 5. 2018, které se od letošního ročníku profiluje jako "Sympozium o výzkumu a praxi v psychoterapii". Záměrem Sympozia je podpořit a propojit komunitu odborníků, kteří se zajímají o výzkum psychoterapie.
Publikováno: 2018-06-01 Více...
 
Více oznámení...