Psychoterapie

Oznámení

 

CALL FOR PAPERS: Tematické číslo čaopisu - Případové studie

 

Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. Pro rok 2019 bychom rádi věnovali prostor provádění a publikování případových studií v psychoterapii.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!

Publikováno: 2018-06-14
 

Novinka: Spustili jsme nový web!

 
Spustili jsme nový web a redakční systém časopisu Psychoterapie. Pro autory i čtenáře to bude znamenat několik změn. Zatímco čtenáři budou mít brzy kromě tištěných čísel přístup také k online verzím časopisu a budou moci přehledně spravovat své předplatné, autoři budou mít k dispozici nový systém odesílání příspěvků do recenzního řízení. Pracujeme nyní na brzkém spuštění úplného archivu časopisu a postupně budeme zveřejňovat návody na použití nového webu pro čtenáře, autory i recenzenty.
Publikováno: 2018-06-01
 

Odborná akce: Psychoterapeutické Sympozium 2018

 
Centrum pro výzkum psychoterapie při Katedře psychologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity vás srdečně zve k setkání na tradičním psychoterapeutickém sympoziu pořádaném 25. 5. 2018, které se od letošního ročníku profiluje jako "Sympozium o výzkumu a praxi v psychoterapii". Záměrem Sympozia je podpořit a propojit komunitu odborníků, kteří se zajímají o výzkum psychoterapie.
Publikováno: 2018-06-01 Více...
 
Více oznámení...