Předplatné

Kontakt pro předplatné

Mgr. Anna Ward a Mgr. Stanislav Svačinka
E-mail: psychoterapie.casopis@gmail.com

Předplatné časopisu Psychoterapie

Nabízíme následující možnosti předplatného a zakoupení jednotlivých čísel. Prodej probíhá přes Obchodní centrum Masarykovy univerzity. Pokud máte k předplatnému otázky, prosíme, abyste se obraceli na kontakty uvedené níže zvlášť pro online a pro tištěné vydání časopisu.

Zlevněné online + tištěné předplatné (ročník 2021) (423 Kč)

Zlevněné online + tištěné předplatné (ročník 2020) (423 Kč)

Tištěné předplatné (ročník 2021) (373 Kč)

Tištěné předplatné (ročník 2020) (373 Kč)

Online předplatné (263 Kč)

Jednotlivá čísla ročníků 2018 až 2020 (á 109 Kč)

Jednotlivá čísla ročníku 2017 a starších (á 50 Kč)


Poštovné a balné
Ceny předplatného jsou uvedeny včetně poštovného a balného, ceny jednotlivých čísel jsou uvedeny bez poštovného (40 Kč).

Doby doručení a aktivace online předplatného
Tištěný časopis je odesílán přímo z vydavatelského pracoviště (Katedra psychologie FSS MU), proto se doba doručení může pohybovat mezi jedním až třemi týdny v závislosti na pracovním vytížení osob zajišťujících odesílání v průběhu akademického roku. První číslo v daném roce vychází na přelomu dubna a května, kdy je uveřejněno oznámení o vydání nového čísla na webu časopisu a Facebooku časopisu, a předplatitelé mohou očekávat první zásilku. Pakliže předplatné objednávají již po vydání prvního čísla v daném roce, mohou počítat s doručením mezi jedním až třemi týdny.

Potvrzení platby z Obchodního centra znamená, že s objednávkou redakce počítá a zásilku odešle, až první číslo v daném roce vyjde. Ovšem protože termín vydání každého čísla časopisu je ovlivněn více faktory, nelze pro něj stanovit přesné datum. Proto prosíme předplatitele o trpělivost. Pokud by po zveřejnění informace o vydání nového čísla zásilka nepřicházela po dobu jednoho měsíce, prosíme, napište nám na e-mail psychoterapie.casopis@gmail.com.

Aktivaci online předplatného provádíme hromadně pro všechny nové objednávky jednou za deset dní. Prosíme proto předplatitele o trpělivost s prodlevou od doby uskutečnění platby k aktivaci účtu. O aktivaci online předplatného Vám přijde informační e-mail na adresu uvedenou při objednávce.

Objednávka ze zahraničí (včetně Slovenska)
Aktuálně nelze Obchodní centrum MU využít k prodeji Psychoterapie do zahraničí. Pokud máte o časopis zájem, ale máte zahraniční fakturační údaje, napište nám na mail psychoterapie.casopis@gmail.com, který balíček si přejete objednat spolu s Vašimi fakturačními údaji a zasílací adresou.

Kontakt pro online předplatné

Mgr. Michal Čevelíček a Mgr. Stanislav Svačinka
psychoterapie.casopis@gmail.com

Kontakt pro tištěné předplatné
Mgr. Anna Ward a Mgr. Stanislav Svačinka
psychoterapie.casopis@gmail.com

Katedra psychologie
Fakulta sociálních studií
Masarykova univerzita
Joštova 10
Brno 60200