Předplatné

Kontakt pro předplatné

Mgr. Anna Ward
E-mail: ward@fss.muni.cz

Předplatné časopisu Psychoterapie

Nabízíme následující možnosti předplatného a zakoupení jednotlivých čísel. Prodej probíhá přes Obchodní centrum Masarykovy univerzity. Pokud máte k předplatnému otázky, prosíme, abyste se obraceli na kontakty uvedené níže zvlášť pro online a pro tištěné vydání časopisu.

Zlevněné online + tištěné předplatné (423 Kč)

Tištěné předplatné (373 Kč)

Online předplatné (263 Kč)

Jednotlivá čísla ročníků 2018 až 2020 (á 109 Kč)

Jednotlivá čísla ročníku 2017 a starších (á 50 Kč)


Poštovné a balné
Ceny předplatného jsou uvedeny včetně poštovného a balného, ceny jednotlivých čísel jsou uvedeny bez poštovného (40 Kč).

Doby doručení a aktivace online předplatného
Tištěný časopis je odesílán přímo z vydavatelského pracoviště (Katedra psychologie FSS MU), proto se doba doručení může pohybovat mezi jedním až třemi týdny v závislosti na pracovním vytížení osob zajišťujících odesílání v průběhu akademického roku.

Aktivaci online předplatného provádíme hromadně pro všechny nové objednávky jednou za týden. Prosíme proto předplatitele o trpělivost s prodlevou od doby uskutečnění platby k aktivaci účtu.

Objednávka ze zahraničí (včetně Slovenska)
Aktuálně nelze Obchodní centrum MU využít k prodeji Psychoterapie do zahraničí. Pokud máte o časopis zájem, ale máte zahraniční fakturační údaje, napište nám na mail ward@fss.muni.cz, který balíček si přejete objednat spolu s Vašimi fakturačními údaji a zasílací adresou.

Kontakt pro online předplatné

Mgr. Michal Čevelíček
cevelicek@mail.muni.cz

Kontakt pro tištěné předplatné
Mgr. Anna Ward
ward@fss.muni.cz

Katedra psychologie
Fakulta sociálních studií
Masarykova univerzita
Joštova 10
Brno 60200