Psychoterapie

Oznámení

 

Novinka: První číslo Psychoterapie v roce 2021

 
Milí čtenáři, právě vychází první číslo časopisu Psychoterapie v roce 2021. Tak jako u každého nového čísla jsme se rozhodli otevřít jeden aktuální článek všem čtenářům. Vybrali jsme text Dialektická behaviorální terapie od autorů Pavel Theiner, Pavla Linhartová, a Adéla Látalová.

Pro přístup k dalším textům potřebujete předplatné. Chcete-li se stát našimi předplatiteli, podívejte se, jaké možnosti nabízíme na našem webu a nebo přejděte rovnou do Obchodního centra MU.
Publikováno: 2021-09-20
 

INZERCE

 
Publikováno: 2021-09-20
 

Call for papers: Postmoderní, systemické a dialogické přístupy

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. V roce 2021 bychom rádi věnovali prostor postmoderním, systemickým a dialogickým přístupům v psychoterapii.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2021-05-21
 

Call for papers: Psychoanalýza

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. V roce 2022 bychom rádi věnovali prostor psychoanalýze. 

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2021-05-21
 

RE: Kompas v moři (nejen) genderové rozmanitosti

 
Uveřejňujeme na našem webu text Jiřího Procházky Pohled feministického psychoterapeuta aneb kompas v moři (nejen genderové) rozmanitosti, který vznikl jako reakce na článek Trans lidi a ryby aneb v moři genderové rozmanitosti Adama Suchého ze druhého čísla Psychoterapie v roce 2020. Děkujeme autorovi za tento příspěvek do diskuse a přejeme Vám příjemné čtení!
Publikováno: 2020-12-07
 

Novinka: Tematické číslo - Gestalt psychoterapie

 
Milí čtenáři, právě vychází druhé číslo časopisu Psychoterapie v roce 2020, které je věnováno tématu Gestalt psychoterapie. Anglickou verzi článku Tomáše Andrášika (Gestalt Theatre - Integration of Applied Drama into Gestalt Therapy) zpřístpňujeme volně ke stažení na našem webu. Současně jsme článek Michala Černíka (Trauma na obou stranách dialogu) otevřeli ke čtení všem návštěvníkům.

Chcete-li se stát našimi předplatiteli a získat přístup k dalším článkům, podívejte se, jaké možnosti nabízíme na našem webu a nebo přejděte rovnou do Obchodního centra MU.
Publikováno: 2020-09-28
 
Více oznámení...