Psychoterapie

Oznámení

 

Odborná akce: Gestalt konference 2019

 

Česká společnost pro gestalt terapii pořádá ve dnech 5. - 7. 4. 2019 gestalt konferenci v Mikulově. Do konce listopadu 2018 mohou zájemci o aktivní účast přihlašovat své příspěvky. Více se dozvíte na webových stránkách konference. Můžete si také stáhnout upoutávku na konferenci.

Publikováno: 2018-11-09
 

INZERCE

 
Publikováno: 2018-11-09
 

Novinka: Zprovoznění archivu časopisu

 
Milí čtenáři, přispěvatelé a příznivci časopisu Psychoterapie,

dnes jsme po prázdninovém výpadku znovu zprovoznili archiv časopisu. Starší čísla časopisu (aktuálně 2007-2015) jsou znovu volně dostupná na internetu, a to včetně starších čísel časopisu Konfrontace (předchůdce Psychoterapie). Přístup k novým číslům časopisu stále vyžaduje předplatné. Podívejte se zde.

Publikováno: 2018-09-24
 

Call for papers: Tematické číslo časopisu - Případové studie

 
Každý rok vychází alespoň jedno specializované číslo časopisu Psychoterapie, zaměřené na vybrané téma. Pro rok 2019 bychom rádi věnovali prostor provádění a publikování případových studií v psychoterapii.

Podívejte se, jaké příspěvky můžete do tematického čísla posílat!
Publikováno: 2018-06-14
 

Novinka: Spustili jsme nový web!

 
Spustili jsme nový web a redakční systém časopisu Psychoterapie. Pro autory i čtenáře to bude znamenat několik změn. Zatímco čtenáři budou mít brzy kromě tištěných čísel přístup také k online verzím časopisu a budou moci přehledně spravovat své předplatné, autoři budou mít k dispozici nový systém odesílání příspěvků do recenzního řízení. Pracujeme nyní na brzkém spuštění úplného archivu časopisu a postupně budeme zveřejňovat návody na použití nového webu pro čtenáře, autory i recenzenty.
Publikováno: 2018-06-01
 

Odborná akce: Psychoterapeutické Sympozium 2018

 
Centrum pro výzkum psychoterapie při Katedře psychologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity vás srdečně zve k setkání na tradičním psychoterapeutickém sympoziu pořádaném 25. 5. 2018, které se od letošního ročníku profiluje jako "Sympozium o výzkumu a praxi v psychoterapii". Záměrem Sympozia je podpořit a propojit komunitu odborníků, kteří se zajímají o výzkum psychoterapie.
Publikováno: 2018-06-01 Více...
 
Více oznámení...